مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش پودر لباسشویی دکو در اردبیل

بیشتر مواد شوینده در تمام استان های کشور دارای نمایندگی فروش می باشند. پودر لباسشویی دکو نیز در تمام استان ها دارای نمایندگی فروش هستند و در این خصوص به صورت فعال مشغول پخش مویرگی و خدمات رسانی به خریداران می باشند.

انواع پودر لباسشویی دکو

پودر لباسشویی دکو یکی از انواع گوناگون پودر های لباسشویی تولیدی در ایران می باشد که با یک فرمول بسیار قوی و خاص طراحی شده و توان رقابت بسیار بالایی هم از نظر کیفیت و هم از نظر شکل و نمای ظاهری با سایر رقبای خود در ایران دارد.

پودر لباسشویی دکو که بیشتر  الویت تولید خود را بر روی پودرهای لباسشویی ماشینی قرار داده است و در حوزه تولید پودر لباسشویی دستی نیز یک محصول فله به بازار معرفی نموده است. پودرهای لباسشویی ماشینی دکو در انواع ماشینی ۵۰۰ گرمی، ماشینی ۳ کیلوگرمی و ۱۰ کیلوگرمی تولید شده است که از نظر ظاهری و جنبه بصری بسیار حرفه ای و در حد کلاس بین المللی ساخته شده است.

اخذ نمایندگی های پودر دکو

با توجه به اینکه کارخانه پودر دکو با الگو برداری از بهترین کارخانه ها و بهترین برند هایی که در زمینه تولید پودر لباسشویی مشغول فعالیت هستند توانسته محصولی درجه یک با کلاس کار بین المللی تولید و روانه بازار نماید.

این محصول در مدت بسیار کوتاهی توانسته بسیار موفق عمل کرده و در استانهایی که نمایندگی اعطا شده است نمایندگی ها نیز موفق عمل نموده و فروش های خوبی هم داشته اند.

فعلا در ۸ استان ایران نمایندگی توزیع پودر لباسشویی دکو وجود دارد و این شرکت قصد دارد با گسترش فعالیت خود به مرور در کل استان های ایران نمایندگی فعال داشته باشد تا خریداران بدون هیچ دغدغه و مشکلی با کمترین هزینه پودرهای لباسشویی دکو را تهیه نمایند.

اشخاص حقیقی و حقوقی که توانمند می باشند و علاقمند به فعالیت در حوزه پخش مواد شوینده دارند می توانند با ما در ارتباط باشند تا با ارسال مدارک و احراز شرایط نمایندگی اعطای نمایندگی به استان هایی که فاقد نماینده هستند را داشته باشیم.

 

نمایندگی پودر دکو در اردبیل

استان خراسان رضوی به مرکزیت شهر مقدس مشهد از اولین استان هایی هست که در خصوص اعطای نمایندگی بسیار موفق عمل نموده و در مدت فعالیت خود بخوبی توانسته این محصول را بخوبی در این استان جا انداخته و بازار کشش بسیار خوبی از این محصول داشته باشد.

فروش پودر های لباسشویی دکو در انواع و وزن های مختلف در نمایندگی مشهد موجود بوده و در هر زمانی که خریداران محترم اراده کنند می توانند بصورت حضوری یا تلفنی نسبت به گرفتن راهنمایی و خرید خود اقدام کنند.

قیمت جدید مواد اولیه شوینده

بازار شوینده ها در اردبیل

شهر اردبیل یکی از خاص ترین شهر های ایران در زمینه گردشگری و توریسم به واسطه وجود طبیعت بکر و جذاب می باشد و از تمام جنبه های گردشگری، فرهنگی و تمدن ها دارای بازدید گنندگان بسیاری می باشد. در اینجا میخواهیم بازار فروش در اردبیل را بررسی نموده و چالش ها و مشکلات و فرصت های موجود درآن را مشخص نمائیم.

وجود جمعیت زیاد در شهر  اردبیل که هم جمعیت ساکن و مقیم را شامل می شود و هم جمعیت متغیر یا گردشگران را شامل می شود. با توجه به اینکه شهر توریستی اردبیل روزانه مسافران و گردشگران بیشماری را در کنار جمعیت خود اردبیل در خود جا داده فرصت های بسیار خوبی برای کسب و کار ایجاد شده و وجود دارد.

انتخاب شهر اردبیل به عنوان یکی از  شهر هایی که نمایندگی فروش پودرهای لباسشویی دکو را اخد نمود نشان از مهم بودن این منطقه از لحاظ موقعیت فروش و بازاریابی دارد. الگو گذاری مناسب استان های دیگر از استان اردبیل  باعث خواهد شد که استان های دیگر نیز موفق عمل نمایند.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.