مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه مواد اولیه شوینده کجاست

مواد اولیه شوینده برای تولید انواع شوینده ها جزء موادی هستند که تمامی کارخانه داران ایرانی و خارجی تقریبا همه ماهه و بصورت همیشگی با آنها ارتباط دارند و برای تهیه و تولید مواد شوینده بایستی حتما یا خود قادر به تولید مواد اولیه شوینده ها باشند یا از طریق کارخانه هایی که در زمینه تولید مواد اولیه شوینده فعال هستند خرید های خود را انجام دهند . در حالت کلی کارخانه هایی که خود قادر به تولید همزمان مواد اولیه شوینده و در ادامه تولید مواد شوینده نهایی باشند بسیار انگشت شمار هستند و به همین دلیل اکثر تولید کنندگان مواد شوینده بدنبال کارخانه های تولید مواد اولیه هستند که ما شما و انها را با این کارخانه ها آشنا خواهیم کرد تا با سهولت نسبت به تامین آن اقدام نمائید.

چرا مواد اولیه را از واسطه نخریم؟

همیشه و در همه حال خرید کالاها و خدمات از کارخانه و بصورت مستقیم مورد تائید و استقبال خریداران می باشد.ولی در برخی از موارد دیده شده است که خریداران دانسته و یا ندانسته و بدون اطلاع اقدام به خرید مواد اولیه شوینده از واسطه های کرده اند و بنوعی نتوانسته اند کارخانه را بصورت مستقیم پیدا کرده و خرید نمایند و رفته و از دلال و یا واسط دست چندم خرید کرده اند که این مورد معایبی را دارد که بترتیب زیر می باشد:

  1. خرید مواد شوینده به قیمت گران تر
  2. ارتباط غیر مستقیم خریداران با واسطه ها که منجر می شود به طولانی شدن زمان خرید و بالا رفتن هزینه ها
  3. خرید گرانتر که باعث خواهد شد مشتریان خود را از دست بدهند
  4. خرید با قیمت بالاتر موجب می شود سود کسب و کار کاهش یافته و تجارت بصرفه نباشد

مواد اولیه فرمول مایع ظرفشویی

سدیم لوریل اتر سولفات (تگزاپونN70)

تگزاپون ماده خمیری سفید و نیمه شفاف با بوی ملایم می باشد و جزء مواد فعال سطحی آنیونی بوده و خاصیت سرعت بخشیدن به فرآیند انحلال و کف کنندگی را دارد.

این ماده به دو شکل تگزاپونN70 و صدفی می باشد.

تگزاپون صدفی:این تگزاپون دارای خلوص ۲۸درصد بوده و به منظور ساخت محصولات شوینده کدر و صدفی مانند مایع های دستشویی,شامپو های سر مورد استفاده قرار می گیرد.

تگزاپون N70:خمیر با ویسکوزیته بالا می باشد که دارای خلوص۷۰ درصد وزنی می باشد و در مایعات شوینده شفاف استفاده می شود.

نکات ایمنی: هنگام استفاده از این ماده حتما از دستکش استفاده شود زیرا دارای طبیعت تحریک کننده پوست بوده و به ساختار ۲لایه چربی پوست آسیب می رساند و سبب افزایش تبخیر نامحسوس پوست و خشکی آن می شود.که البته هنگامی که در فرمول خوب و لازم قرار می گیرد این خواص از بین می رود و فقط خاصیت مطلوب شویندگی و کف کنندگی آن باقی می ماند.

نکات هنگام خرید: هنگام خرید این ماده از هر فروشنده ای توجه کنید که ظروف تگزاپون پلمپ بوده و از برند های معتبراستفاده کنید زیرا بعضی از فروشنده های غیر معتبر تگزاپون تاریخ مصرف گذشته را به جای تگزاپون مرغوب عرضه کرده و یا با اضافه کردن مقداری الکل و مواد دیگر خلوص آن را می کاهند و به جای تگزاپون N70 به فروش می رسانند.

آیا تولید مواد اولیه شوینده بصرفه است؟

برخی از کارخانه هایی که دارای قوای بیشتری از لحاظ وجود نیروی انسانی قوی، تجهیزات بروز، تکنولوژی مدرن و دانش نیروهای ماهر است میتوانند خط تولید مواد اولیه شوینده را در کارخانه خود داشته باشند و این موضوع منوط به گرفتن تائیدیه از اداره استاندارد می باشد که با بازدیدی که از محل و امکانات کارخانه خواهد داشت مجوز احداث و تولید مواد  اولیه را که بایستی دارای استاندارهای ملی باشد را اعطا نماید.

پس با این وجود داشتن خط تولید مواد اولیه شوینده مستلزم داشتن توان مالی و تجهیزاتی بالایی هست که هر کارخانه ای قادر به تامین آن نیست و توصیه میشود کارخانه های نو پا برای تهیه این مواد از کارخانه های بزرگتر و توانا خرید داشته باشند.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.