مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه پودر لباسشویی ماشینی

صادرات پودر شوینده

پودر لباسشویی ماشینی که در کارخانه تولیدی پاکال تولید می شود دارای کیفیت شستشوی خوبی هست. این پودر برای شستشوی لباس ها در ماشینهای تمام اتومات طراحی شده است.

کارخانه پودر لباسشویی

پودر لباسشویی ماشینی و دستی کارخانه پاکال

پودر های لباسشویی سبک که بیشتر مد نظر تاجران و خریداران و مصرف کنندگان می باشد در دو نوع دستی و ماشینی در مجموعه کارخانه پاکال تولید می شود که می توان این شوینده ها را در دو نوع زیر دسته بندی کرد:

  1. پودر لباسشویی ماشینی
  2. پودر لباسشویی دستی

هر کدام از این دسته بندی ها خود به چند دسته بندی دیگر نیز تقسیم خواهد شد که در ادامه به دسته بندی انواع پودرهای دستی و ماشینی تولید شده در این مجموعه می پردازیم.

درباره پودر لباسشویی ماشینی

در زندگی های ماشینی امروز که با توجه به مقتضیات زمان برای کسب درآمد بیشتر و پرداخت هزینه های زندگی زن و مرد در خانواده ها همزمان مشغول کار در بیرون خانه هستند و زمان کمتری برای انجام کارهای خانه دارند از این رو استفاده از ماشین آلات اتومات برای انجام کارهای خانه امری اجتناب ناپذیر هست. یکی از کارهای روزانه هر خانه شستشو و تمیزی لباسهای چرک می باشد که استفاده از پودرهای شوینده ماشینی در ماشینهای لباسشویی بسیار پر کاربرد خواهد بود. استفاده از پودر های ماشینی بیشتر در داخل ایران می باشد و برای صادرات نیز کشور روسیه از این نوع پودر در شستشوی لباس‌ها استفاده می کند.

درباره پودر لباسشویی دستی

پودر های لباسشویی دستی که بیشتر در مورد شستشوی لباس ها با دست استفاده می شود برای مشتریان صادراتی کشورهای افغانستان و عراق تولید و عرضه می‌شود. با توجه به اینکه در این کشورها استفاده از ماشین لباسشویی اتومات هنوز در بین مردم فراگیر نشده است و شستشو بیشتر با دست انجام می شود به همین دلیل برای این کشورها اکثرا پودر دستی در کیسه های ۱۰ و ۲۰ کیلویی ارسال می شود.

با این تفاسیر نیمی از حجم تولیدات کارخانه در زمینه پودرهای لباسشویی به تولید پودر ماشینی و نیمی دیگر به تولید پودر دستی اختصاص دارد که در این آمار می توان پاسخ نیاز موجود در بازار داده شده باشد.

خرید پودر ماشینی از کارخانه

بعد از اینکه در مورد تولیدات کارخانه پودر لباسشویی توضیحاتی مشروح داده شد بایستی به نوع و میزان خریدهایی از این نوع شوینده در کشور وجود دارد و در حوزه صادرات همچنین می پردازیم به خریدهای پودر های ماشینی از مجموعه تولیدی شرکت پاکال.

انواع خریدهای پودر ماشینی:

  1. خرید اینترنتی از سایت رسمی شرکت
  2. خرید فیزیکی از درب کارخانه
  3. مراجعه و خرید حضوری از دفتر مرکزی شرکت
  4. خرید تلفنی از کارخانه

با مطالعه انواع خریدهای پودر ماشینی است شرکت که به چهار شیوه متفاوت در حال انجام است پی میبریم که مشتریان و خریداران این کارخانه به چهار طریق فوق و از چهار مسیر متفاوت اقدام به خرید مواد شوینده پودری لازم برای فروشگاه خود می‌کنند.
در اینجا لازم است به این موضوع اشاره کنیم که در سالیان قبل قبل از اینکه خرید های اینترنتی به صورت کنونی با بشود بیشتر حجم فروش محصولات یا به نوعی باید بگیم ۱۰۰ درصد حجم خرید محصولات از طرف مشتریان به صورت حضوری و از کارخانه انجام می‌شد ولی جدیدا با توجه به گسترش بستر فضای اینترنت و تاسیس سایت رسمی شرکت باید اشاره کنیم که نیمی از خرید ها به صورت اینترنتی از سایت رسمی شرکت انجام می شود و نیمی دیگر به صورت مراجعه به کارخانه و دفتر مرکزی شرکت و تلفنی در حال انجام گرفتن است.

واحد فروش شرکت پاکال

محمدرضا اعلمی شوینده

آدرس دفتر مرکزی:

تهران اکباتان خیابان حنانی خیابان نفیسی پلاک۷۸

آدرس کارخانه:

مشهد کیلومتر ۳۵ جاده نیشابور

تلفن واحد فروش:

۰۹۱۲۵۸۱۳۴۰۳

۰۹۱۹۳۸۸۴۹۱۸

بازدیدها: 0

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *