خانه / پودر رختشویی / کارخانه پودر رختشویی بهریز

کارخانه پودر رختشویی بهریز

برند بهریز در راستای تولید محصولات شوینده مورد نیاز جامعه در صدد گسترش تولید پودر رختشویی بهریز و افزایش کیفیت آن برای بازار پسندی بیشتر مصرف کنندگان و خریداران هست که موجب استقبال بیشتر از این پودر رختشویی را برای مشتریان صادراتی بخصوص فراهم نموده است.

بازار خرید و فروش پودر بهریز

آیا می دانید پودر رختشویی بهریز به عنوان برند دوم کارخانه تندیس می باشد؟

با توجه به استقبال خریدارن طی سالیان قبل از مصرف پودر رختشویی کارخانه و رضایت حداکثری خریدارن از خرید و استفاده از این شوینده با کیفیت و افزایش میزان تقاضا در بازار کارخانه با بررسی بازار فروش و میزان تقاضای این پودر بر آن شد تا در کنار برند اول خود با افزایش نیروها و بیشتر کردن خط تولید برند دوم خود را با پودر رختشویی بهریز استارت بزند که اتفاقا با مدیریت کارا و شناخت خوب بازار میزان عرضه خوبی ایجاد شد و هم سهم توزیع و فروش خوبی در بازار مخصوصا در بخش صادراتی ایجاد گردید.

پودر رختشویی بهریز چگونه تولید می شود؟

میدانید که برای تولید مواد شوینده اعم از مایعات شوینده بهداشتی تا انواع پودر های شوینده با خرید مواد اولیه پایه که از صنایع پتروشیمی استحصال می شود و ترکیب آن با مواد معدنی مانند سدیم کلراید و فسفات کلسیم و دیگر افزودنی های لازم بوجود می آید. در ابتدای کار باید مواد حاصل از تولید مشتقات نفتی که در صنایع مادر پتروشیمی تولید می شود تامین گردد تا توسط تغییرات ایجاد شده در داخل کارخانه مواد شوینده  و فرموله کردن ان با سایر مواد لازمه و طی فرایند پخت در برج کارخانه پودر رختشویی مورد نظر در کارخانه فرآوری شده و آماده پر شدن در کیسه می شود.

تکنولولوژی تولید پودر رختشویی

تکنولوژی ساخت پودرختشویی با توجه به اینکه نیاز به ماشین آلات مدرن و خط تولید مجهز و دستگاه بسته بندی و در نهایت وجود و تاسیس برج مخصوص تولید پودر رختشویی هست یک تکنولوژی خاصی دارد که به همین دلیل و به خاطر پیچیده بودن تولید پودر رختشویی تعداد کمی تمایل به راه اندازی خط تولید پودر را دارند.

کیسه های پودر رختشویی بهریز

همانطور که اشاره شد بدلیل آنکه پودر رختشویی کارخانه با برد بهریز برند دوم این شرکت می باشد و بیشتر مورد پسند بازار فروش کشور عراق می باشد و مردم این کشور هم عادت به خرید و استفاده از پودر رختشویی کیسه ای را دارند کارخانه نیز پودر رختشویی این برند را در داخل کیسه های ۱۰ و ۲۰ کیلویی عرضه می نماید. پودر بهریز را در کنار پودر پریل می توان پر فروش ترین نامید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

مایع ظرفشویی ۲۰ لیتری ارزان قیمت

مایع ظرفشویی ۲۰ لیتری با بهترین کیفیت از طریق کارخانه های شوینده دراکثر نقاط کشور …