خانه / پودر لباسشویی نیومکس / کارخانه فروش پودر لباسشویی دستی نیومکس

کارخانه فروش پودر لباسشویی دستی نیومکس

پودر لباسشویی دستی نیومکس که در ادامه تولید پودر لباسشویی ماشینی نیومکس تولید و ساخته شده و با طرحی جدید و جذاب بسته بندی شده و از مرداد ماه ۱۳۹۸ به تولید انبوه رسیده و به بازارهای فروش داخلی و خارجی ارسال خواهد شد. این محصول تحت لیسانس آلمان  بوده و ازنظر کیفیت جزء بهترین پودر ها  میباشد ودر ایران اولین  و بهترین رده از نظر کیفیت را به خود اختصاص داده است این پودر در دو نوع دستی وماشینی  در قزوین تولید میشود ودر وزن نیم کیلویی و بسته بندی های فله ای شکیل  روانه بازار میشود

پودر لباسشویی دستی نیومکس

شستشو با پودرهای لباسشویی دستی بایستی دارای کیفیت مناسبی باشد تا در زمان استفاده از آن و با توجه به اینکه این پودر ها تماس مستقیم و با اثرات حل شده در آب دارد و در صورت بی کیفیت بودن و داشتن موارد شیمیایی نامناسب صدمات جبران ناپذیری هم بر روی پوست و نیز از راه منافذ پوست دست به داخل اعضای بدن نیز آسیب جدی وارد می نماید. به همین دلیل در ترکیبات پودر لباسشویی دستی نیومکس از بهترین متریال ها و مواد استفاده شده است.

کارخانه مواد شوینده نیومکس که با الگو گیری از پودر لباسشویی نیومکس آلمان و در سایه و لیسانس و تائید این کمپانی شروع به تولید این برند خوش اسم در ایران نموده است و توانسته در قبال تولید پودر لباسشویی ماشینی و دستی در انواع نیمه اتومات و تمام اتومات در استانداردها و کلاس جهانی فروش خوب و مناسبی را در حجم های خوب برای شروع کار استارت نماید.

در ادامه و هدف گذاری ها و سیاست های کلان کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت کارخانه پودر لباسشویی ماشینی نیومکس و با توجه به هدف گذاری های بین المللی شرکت مکس آلمان این کارخانه تولید مواد شوینده پودر لباسشویی نیومکس را در پاکت های ۵۰۰ گرمی دستی و ماشینی و فله ای تولید و عرضه می نماید.

پودرهای لباسشویی شرکت نیومکس

با توجه به حجم مصرف و با در نظر گرفتن درخواست هایی که از سمت مصرف کنندگان به عنوان پیام های ارسال شده از کف بازار به کارخانه های میباشد شرکت پودر لباسشویی ماشینی نیومکس نیز در انواع و سایز های متفادت این پودرهای شوینده را ساخته و توزیع می نماید.

  • پودر لباسشویی ماشینی ۵۰۰ گرمی نیومکس
  • پودر لباسشویی دستی ۵۰۰ گرمی نیومکس
  • پودر لباسشویی دستی ۸۰۰۰ گرمی نیومکس
  • پودر لباسشویی دستی ۱۰۰۰۰گرمی نیومکس
  • پودر لباسشویی ماشینی ۲۰۰۰۰ گرمی نیومکس
  • پودر لباسشویی ماشینی ۱۰۰۰۰ گرمی نیومکس

این انواع تولیداتی که در لیست فوق الذکر به انها اشاره گردید فعلا در سبد تولیدات این شرکت و تحت لیسانس آلمان تولید می شود و با شناختی که در بررسی های به عمل آمده و بازار سنجی های مستمر که در حال انجام هست سایزها و طرح های مختلف دیگر که مورد تقاضای مشتریان خواهد بود به تولید انبوه خواهد رسید تا رضایتمندی مشتریان به حداکثر خود رسیده و شعار متعارف برد برد برای طرفین یعنی تولید کننده و مشتری ایجاد شده باشد.

نمایندگی های فروش پودر نیومکس

مراکز فروش فراوانی وجود دارند که تمایل زیادی دارند تا بتوانند اقدام به فروش پودرهای لباسشویی دستی نیومکس را عملی نمایند و بتوانند به عنوان یکی از مراکزی که اجازه و نمایندگی فروش این پودرها را داشته باشند.

کارخانه نیومکس برای انجام کار فروش پودرهای نیومکس سیاست های مدون و برنامه ریزی شده ای دارد که اجازه فروش این شوینده را با توجه به هدف های کارخانه همخوانی داشته و اجازه فروش داده شود.

مراکزی را که نماینده فروش پودرهای نیومکس ما را در اختیار دارند را می توانید از ما استعلام گرفته و پس از تائید توسط کارشناسان ما با خیالی آسوده اقدام به سفارش خرید خود نمائید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

کارخانه پودر لباسشویی نیومکس

کارخانه پودر لباسشویی نیومکس در ایران واقع شده است . این در حالی است که …