مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه صابون سازی ایرانی

کارخانه صابون ایرانی

از مهترین ارکان های تولید و ارز آوری در هر کشوری وجود شرکت های فعال و بزرگ در تولید محصولات و کالاهای مختلف و عرضه آنها به جامعه برای مصرف می باشد که در راستای سیاست های کلی هر کشوری تهیه و تنظیم و کارهای تولیدی توسط کارخانه های موجود انجام میگیرد. در همین راستا شرکت های زیادی نیز در ایران موجود می باشد که یکی از این کارخانه های فعال و مدرن که مشغول به تولید انواع شوینده های بهداشتی و از جمله صابون می باشد کارخانه صابون سازی پژمان می باشد که مطابق سیاست های کلی ایران برای تولید بیشتر و مطابق با سلیقه مردم ایران تعریف شده و همزمان با تولید و سودآوری ایجاد اشتغال پایدار را با تولید کالای ایرانی باعث شده است.

ترکیبات صابون ایرانی

آیا میدانید صابون از چه زمانی در دنیا وجود داشته و توسط انسان ها استفاده می شده است؟ بهتر است بدانیم که مردمان کشور مصر و یونانسه هزار سال از قبل از میلاد شروع به ترکیب و تولید دستی و سنتی صابون با ترکیب کردن چربی و دنبه حیوانات و مخلوط کردن آن با خاک و براده چوب اقدام به تولید اولین صابون برای شستشوی خود و تمیزی دست و صورت و بدن و البسه خود نمودند که همین اقدام موجبات پیشرفت این مورد را بوجود اورد و صنعت صابون سازی کلید خورد از آن زمان و تا کنون انواع و اقسام صابون ها توسط کارخانه های زیادی بصورت کاملا ماشینی و مدرن و با بهترین شرایط بهداشتی و بدون دخالت دست کار تولید صابون ها را در عصاره ها و مدل های مختلف انجام میدهند که مورد توجه و استقبال مردم نیز قرار گرفته است و گسترش روز افزونی هم دارد.

بازار اینترنتی صابون

همانطور که پیشتر اشاره شد در سالهای خیلی دور که صابون بصورت دستی و سنتی انجام می شد و در آن زمان ها خرید و فروش کالاها و محصولات تولید شده بصورت جدید و با پول نبوده و بصورت کالا به کالا بوده است بدین صورت که یک نفر محصول ذرت یا فرش خود را می داده و بجای ان صابون تولید شده یا ماهی نفر دیگر را میگرفتند با پیشرفت های صورت گرفته در تولید محصولات و بوجود امدن پول بجای مبادله کالا به کالای محصولات با دادن پول اقدام به خرید محصولات مورد نظر صورت می گیرد. که این خرید و فروش در بازار های تعیین شده و مکانهای معین بصورت حضوری صورت می گیرد که جدیدا با گسترش اینترنت و کمبود زمان برای انسان ها و استفاده بیشتر از زمان فروش اینترنتی نیز جایگاه خاصی پیدا کرده که کارخانه صابون سازی پژمان در ادامه پیشرفت ای صورت گرفته در تولید محصولات خود با راه اندازی سایت اینترنتی فروش ،قروش اینترنتی شرکت را استارت زده است.

تولید صابون ایرانی

اگر علاقمند هستید مراحل تولید صابون را بشناسید باید گفت تولید صابون پروسه ای طولانی و پیچیده است که با ترکیبات انواع روغن های گیاهی و جانوری و ترکیبات آن با انواع عصاره ها و مواد اولیه دیگر که همگی با بروزترین دستگاه ها انجام می شود تولید صابون انجام می شود.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.