مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مواد شوینده ارزان تندیس

مواد شوینده ارزان از الویت های کاری کسب کارهای حوزه شوینده در کشور می باشد. چرا که بیشتر مصرف کنندگان با عنایت به درآمد های اندکی که دارند و باید مدیریت بودجه خود را برای خرج کردن داشته باشند اغلب بدنبال خرید مواد شوینده ارزان قیمت هستند. به همین مناسبت کارخانه های تولید مواد شوینده در تولید مواد شوینده ارزان الویت خاصی قائلند.

مواد شوینده

آیا میدانید مواد شوینده جزء ضروری ترین کالاها و محصولات مورد نیاز بشریت هست که از هزاران سال پیش در انواع ابتدائی آن شروع شده و تا کنون ادامه داشته و پیشرفت های شگرفی نیز در این حوزه و کیفیت و کمیت این محصولات اتفاق افتاده است.

مواد شوینده با توجه به اینکه با تمیزی خود انسان ها و محیط پیرامون ایشان ارتباط دارد همیششه و از دیر باز مورد توجه قرار گرفته است، از هزاران سال پیش تاریخ دانان بر این باور هستند که مصریان باستان و یونانیان با در اختیار داشتن چربی های حیوانی و مخلوط نمون آن با خاکستر و براده های چوب صابون های نخستین را اختراع نمودند که موجبات پیشرفت های بشریت را آغاز نمود.

مواد شوینده تندیس

کارخانه تولیدی تندیس در راستای اشتغال زایی و تولید دائمی با در نظر گرفتن ایجاد درآمد برای خود و سود آوری و ارز آوری برای کشور اقدام به تاسیس کارخانه مواد شوینده تندیس نمود که با گذشت زمان به شکل کامل تری خود را نشان داد بطوری که امروزه نه تنها در داخل کشور از جمله برند های معروف شوینده هست بلکه مرزهای ایران را نیز درنوردیده و به بازار های جهانی نیز رسیده است و ارز قابل توجهی را سالانه نصیب ایران می نماید.

لیست مواد شوینده تندیس

کارخانه شوینده تندیس جزء اندک کارخانه هایی هست که تقریبا تمام مواد شوینده را در سبد تولید خود جا داده است تا با تولید آن در کنار تولید محصولات ایرانی بتواند اشتغال پایداری را برای تعداد زیادی فراهم نماید.

لیست مواد شوینده تندیس عبارتند از:

  • پودر لباسشویی دستی و ماشینی
  • مایع ظرفشویی در وزن ها متنوع
  • مایع دستشویی در حجم های مختلف
  • مایع سفید کننده در سایز های متنوع
  • مایع جرم گیر در اوزان مختلف
  • شامپو طرح صحت
  • مایع لباسشویی مشکین شوی
  • مایع لباسشویی رنگین شوی
  • مایع شیشه شوی
  • مایع ضد عفونی کننده
محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.