مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر لباسشویی تندیس در سال ۱۴۰۰

قیمت پودر لباسشویی تندیس

قیمت پودر لباسشویی تندیس در سالیان گذشته همیشه مورد ارزیابی و بررسی تاجران و خریداران این کالا بوده است. اگر برای استعلام قیمت پودر تندیس دست بکار شده اید براحتی و با برقراری تماس با ما قیمت این محصول پر فروش را بدست آورید.

قیمت پودر لباسشویی تندیس

قیمت پودر لباسشویی تندیس در سال ۱۴۰۰ چند است

قیمت پودر پاکتی ۵۰۰ گرم تندیس تا سال ۱۳۹۹ جزء پر سرچ ترین مواردی بود که در گوگل و در بازار جستجو میشد. این پودر ۵۰۰ گرم در سال ۱۴۰۰ نیز همین منوال را دارد. امروز که در ماه های ابتدائی سال ۱۴۰۰ هستیم قیمت هر کارتن ۲۴ تایی تندیس ۱۰۵۰۰۰ تومان می باشد. البته نوسانات بازار در بالا و پایین رفتن قیمت موثر خواهد بود.

قیمت پودر لباسشویی تندیس

قیمت پودر ماشین لباسشویی فله تندیس

پودر های فله لباسشویی در بازار دارای مشتریان خاص خودش هست که برای خرید و فروش آن توانایی لازم را ایجاد نموه اند. این دسته از افراد جزء مشاغل عمده فروش در بازار هستند. اما سایر افرادی که این پودرهای فله را برای مصارف خانگی خریداری می کنند نیز کم نیستند. قیمت پودر ماشین لباسشویی در بازار را براحتی با یک تماس با ما بدست آورید.

قیمت پودر لباسشویی تندیس

بازار فروش پودر تندیس چگونه است

حتما می دانید که بازار فروش پودر ها در دو مقوله مجزا از هم یعنی بازار داخل کشور و بازار خارج از کشور می باشد. بازار فروش این پودر خوش نام در داخل ایران در نوع نیم کیلو بوده و حجم فروش پودر فله در خارج از ایران بیشتر می باشد. از این رو میشود گفت که یکی از جذابترین بازارها در فروش مواد شوینده مربوط می شود به شرکت تندیس.

قیمت پودر لباسشویی تندیس

نمایندگی های فروش پودر تندیس در ایران

در کنار کارخانه های معروف و مشهور و برتر ایران که در تمامی استانهای کشور دارای نمایندگی های فروش هستند. کارخانه تندیس نیز با ایجاد زیر ساختهای لازم این مهم را عملی نموده و برای راحتی کار تاجران شهر های مختلف می توانند از نمایندگی های نزدیک خود پودر را خریداری نمایند. در این صورت هزینه های مازاد نیز از بین خواهد رفت.قیمت پودر لباسشویی تندیس

فروشگاههای پودر لباسشویی تندیس

در گوشه و کنار استانهای کشور و نیز شهر های ایران فروشگاهایی وجود دارند که با توجه به تقاضای موجود در بازار شهر ها اقدام به خرید و فروش پودر لباسشویی تندیس در حجم عمده می نمایند. این کسب و کار هم مایه خوشحالی خریداران برای دسترسی آسان و ارزان به این محصول هست و هم سود اوری فروشگاه را بدنبال خواهد داشت.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.