خانه / پودر رختشویی / قیمت پودر رختشویی دستی در کارخانه

قیمت پودر رختشویی دستی در کارخانه

در اقصی نقاط ایران قیمت پودر رختشویی دستی دارای قیمتهای متفاوت و متغیری هست که خریداران را وامیدارد تا تلاش نمایند تا بتوانند با اتصال به کارخانه پودر رختشویی بتوانند قیمت این محصول را در کارخانه بدست آورند. ما را دنبال نمایید تا به خرید پودر رختشویی دستی از در کارخانه نائل شوید.

پودر رختشویی و انواعش

حتما میدانید که پودر رختشویی در ۲ دسته پودر رختشویی دستی و اتومات توسط کارخانه ها تولید و جهت عرضه در سطح کشور آماده می شوند ولی باید در نظر داشت که میزان خرید و فروش کدام یک با توجه به تقاضای موجود در بازار بیشتر هست که امکانات و تجهیزات را به سمت آن گسیل نمود.

تفاوت پودر رختشویی و دستی

برخی از مصرف کنندگان این سئوال را مطرح میکنند که پودر رختشویی با دستی چه فرقی دارد و آیا پودر رختشویی برای ماشین و دستی برای شستن با دست استفاده میشود؟ در پاسخ به این سئوال مطرح شده بایستی به این نکته اشاره نمود که پودر رختشویی با دستی هیچ تفاوتی با هم ندارند و هر دو برای شستشوی البسه و انواع پارچه و ملحفه با ماشین نیمه اتومات و دست استفاده میشود.

پودر رختشویی و ماشینی یکی هستند

برای پاسخ به این سئوال براحتی و با نگاهی به نوع استفاده انواع پودر های شوینده مشخص خواهد شد که فرقشان چیست. کلمه پودر رختشویی به نوع شوینده اشاره میکند و مشخص نیست برای ماشین نیمه اتومات با دستی هست یا ماشینی ولی در کل برای شستن البسه با دست هست ولی پودر ماشینی برای شستشوی لباس ها با ماشین تمام اتومات هست.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

پودر رختشویی صادراتی با کیفیت

پودر رختشویی صادراتی با کیفیت بالا و درجه مرغوبیت بالا و درجه یک برای صادرات …