خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت صابون رختشویی پژمان

قیمت صابون رختشویی پژمان

قیمت صابون رختشویی پژمان از سایر محصولات شوینده ی پودری بسیار ارزان تر و به صرفه تر بوده و حتی کیفیت صابونهای رختشویی نیز دررقابت با انواع پودر های رختشویی بهتر می باشد. قیمت صابون های رختشویی بسته ای با صابون های دانه ای متفاوت است. این محصول به صورت بسته بندی های نایلونی و شیک و بهداشتی در جامعه عرضه می شود.

صابون رختشویی پژمان

کیفیت صابون های رختشویی پژمان

این صابون ها در شست شوی البسه بسیار موثر و پر فایده بوده و نه تنها درازبین بردن میکروب ها و لکه های و باکتری ها بسیار فعال بوده بلکه هیچ نوع آسیبی به بافت لباس وارد نمی کند و حتی باعث نرمی و لطافت لباس ها نیز می شود.

این صابون ها در شستشوی دستی البسه پوست دست را نیز تحریک نمی کنند. از این محصول بیشتر در شستن لباس های کودکانه استفاده می شود زیرا ترکیبات این صابون بافت لباس کودک را نرم کرده و بر روی پوست او ایجاد حساسیت وآلرژی نمی کند. امروزه که بیشتر برای رختشویی دستی و ماشینی از انواع پودرها استفاده می شود که این پودرها هر روز با آنزیم های جدید رونمایی می شود.

صابون های رختشویی پژمان نیزبا کیفیت بالادر کارخانه صابون سازی مربوطه تولید ودر بازار در دسترس عموم قرار داده می شوند تا این محصول نیز به نوعی به دست مشتریان خاص خود برسد.

صابون رختشویی پژمان

اهمیت استفاده از صابون های حمام پژمان

از همان زمان قدیم مردم بر این باور بوده اند که پوست شان را باید پاکیزه نگه دارند واز هر آلودگی ها پاک کنند تا از بیماری ها در امان باشندو به همین علت از نوع خاصی صابون به نام مراغه استفاده می کردند .

در حال حاضرتنوع در محصولات بهداشتی خیلی زیاد شده است.
صابون ها نیز جایگاه خود را در حفظ کرده و حتی به ارتقا داده اند. امروزه که بسیاری از شامپوها ی سرو بدن در بازارچهره نمایی می کنند و می خواهند جای صابون های حمام را یگیرند ولی این جمله در مورد صابون های حمام صدق می کند که صابون ها ساخته شده از نوعی چربی و گلسیرین هستند و دارای مواد اسیدی نمی باشند و صابون حمام پژمان نیز ازاین قضیه مستثنی نمی باشد.

شستشوی بدن و موی سر با صابون حمام پژمان به بهداشت فردی کمک می کند. اسانس معطر استفاده شده در صابون پژمان بسیار ملایم بوده و مشام را آزار نمی دهد. هر چه قدردانش پیشرفت می کند استفاده ازمواد شیمیایی در پاک کننده ها بسیار می شود ولی در مورد صابون ها این مواد حداقل می باشد.

چگونگی خرید صابون حمام پژمان

صابون حمام پژمان به دلیل داشتن خواص بهداشتی زیاد و فواید بالا و نداشتن مضرات یکی از پر خرید و فروش ترین محصولات پژمان به حساب می آید که در مقایسه با دیگر محصولات بهداشتی و برند های دیگر دارای نازل ترین قیمت می باشد.

خریداران محترم می توانند از طریق خرید اینترنتی اقدام نمایند و با فشاردادن یک دکمه انواع صابون های پژمان رادرسایت مشاهده کنند.تنوعات صابون های پژمان را می توان به شرح ذیل تهیه نمائید.

*- صابون سرشویی پژمان

*- صابون دست شویی پژمان

*- صابون رختشویی پژمان

*- صابون بدن شویی نوزاد پژمان

شایان ذکراست که شما دراین نوع خرید می توانیدهم به صورت عمده وهم به صورت جزئی خرید نمائید.

قیمت صابون رختشویی

قیمت صابون رختشویی پژمان از سایر محصولات شوینده ی پودری بسیار ارزان تر و به صرفه تر بوده و حتی کیفیت صابونهای رختشویی نیز دررقابت با انواع پودر های رختشویی بهتر می باشد. قیمت صابون های رختشویی بسته ای با صابون های دانه ای متفاوت است. این محصول به صورت بسته بندی های نایلونی و شیک و بهداشتی در جامعه عرضه می شود.

صابون رختشویی پژمان

انواع صابون های دستی و لباس شویی

امروزه صابون های بسیاری و با اشکال چند بعدی و یا مکعبی و در بسته بندی های کوچک و بزرگ نایلونی یا جعبه ای تولید می شود که این صابون ها کاربرد متفاوت دارند. مثلا صابون های دستشویی یا حمام یا صابون های رخت شویی و صابون های پودر ی مخصوص لباس شویی هر کدام در مکان متفاوت استفاده می شوند که صابون رختشویی پژمان جایگاه خاصی را دارد.

قدمت تولید صابون از گذشته تا الان بسیار زیاد بوده و هر چه پیش می رویم دانش تکنولوژی بیشتر به این نتیجه می رسد که آسیب رسانی این محصول به پوست تقریبآ صفر بوده و فواید آن ازدیگر محصولات شوینده بیشتر است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

مواد شوینده

شغل پر سود خرید و فروش مواد شوینده

آیا با خرید و فروش مواد شوینده آشنا هستید؟ اگر در این رکود اقتصادی بدنبال …