مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پودر لباسشویی فله

پودرهای شستشوی لباس یا همان پودر لباسشویی فله ای در دو نوع پودر دستی و پودر ماشینی در بازار وجود دارد که هر دو نوع در بین مردم تقاضای خود را دارد .

کاربرد پودر لباسشویی دستی

پودر لباسشویی فله دستی بیشتر در مناطقی که از ماشین لباسشویی استفاده نمی کنند و البسه خود را با دست شستشو می دهند مورد کاربردی دارد و این پودر نسبت به پودر های ماشینی دارای کف بیشتر هست که از نظر مصرف کننده کف بیشتر نشان دهنده مرغوبیت کالا می باشد .
حتما اطلاع دارید که از پودر های لباسشویی دستی برای شستشوی البسه و رخت با دست و یا در دستگاه لباسشویی نیمه اتوماتیک استفاده می شود بنا به دلایلی که یکی از آن داشتن کف زیاد پودر دستی هست که استفاده از آن در تمام اتومات مناسب نیست.

پودر لباسشویی فله

کاربرد پودر لباسشویی ماشینی

پودر لباسشویی فله ماشینی در مناطقی که بیشر مردم شاغل هستند و وقت و زمان کمتری دارند از ماشین لباسشویی استفاده می شود که دارای آنزیم هایی برای تمیز کزدن بهتر البسه می باشد.
اکتیویته پودر های ماشینی باید ۸ باشد ولی در عین حال علاوه بر آن دارای آنزیم های فعالی باشد که در کنار ایجاد کف توسط اکتیو موجود لباس ها را با کیفیت بهتری در دستگاه ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک شستشو و تحویل ما دهد.

پودر لباسشویی فله

قیمت پودر فله

شایان ذکر هست که با عنایت به اینکه این پودرهای شوینده لباس همیشه و در همه جا و در هرشرایطی مورد استفاده قرار می گیرد همیشه خریدار خود را دارد و بیشر مردم دنبال پودرهایی می گردند که در عین داشتن کیفیت دارای قیمت مناسب هم باشد که ما این مورد را مهیا کرده ایم و اقدام به تولید پودرهای دستی و ماشینی فله ای در حجم های ۱۰ و ۲۰ نموده ایم . کافی هست برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بازدیدها: 159

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *