خانه / مایع ظرفشویی / فروش مایع ظرفشویی پریل

فروش مایع ظرفشویی پریل

مایع ظرفشویی پریل بی تردید پر مصرف ترین مایع ظرفشویی برای شستشوی ظروف در ایران می باشد که مورد تائید همگان می باشد و در قالب فروش های سنتی و مدرن در بسیاری از فروشگاه ها و مراکز فروش بازار موجود و خرید و فروش آن براحتی و به مقدار زیاد انجام می شود.

مایع ظرفشویی پریل که توسط شرکت هنکل پاک وش تولید و به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می شود از لحاظ کمیت و کیفیت کار در حد استاندارهای بین المللی محصول خود را عرضه می نماید.

شرکت هنکل پاک وش که در ادامه کار شرکت هنکل آلمان ادامه حیات می دهد و همان محصولات و کالاها را با استاندارد و تحت لیسانس همان کمپانی در خط تولید کارخانه در ایران تولید و به فروش می رساند.

محصولات شرکت هنکل در انواع پودرها و مایعات شوینده در کارخانه تولیدی خود در شهر صنعتی ساوه واقع شده است و با توجه به ظرفیت بسیار بالای شرکت از نقطه نظر سرمایه، نیروی انسانی، ماشین آلات و مدیریت محصولات شوینده عرضه شده را در حد استاندارهای بروز جهانی هم از نظر کمیت و تعداد تولید و هم از نظر کیفیت محصولات می باشد.

لیست محصولات شرکت هنکل

  1. مایع ظرفشویی پریل یک لیتری
  2. مایع ظرفشویی پریل چهار لیتری
  3. پودر لباسشویی پرسیل دستی ۵۰۰ گرمی
  4. پودر لباسشویی پرسیل ماشینی ۵۰۰ گرمی
  5. پودر لباسشویی پرسیل ماشینی ۴ کیلویی
  6. انواع مایعات مشکین شور و رنگین شور پرسیل
  7. پودر لباسشویی دستی تاژ ۵۰۰ گرمی
  8. پودر لباسشویی ماشینی تاژ ۵۰۰ گرمی
  9. انواع مایعات رنگین شور و مشکین شور تاژ

با نگاهی اجمالی به تولیدات این شرکت مهم و با سابقه براحتی میتوان به بروز بودن و توان بالای تولید این کارخانه پی برد و با توجه به وجود انواع و موارد شوینده های گوناکون و متنوع تولیدی میتوان گزینه های زیادی را برای انتخاب داشت تا محصول مناسب هم از نظر کیفی و هم از نظر قیمتی را برای خرید انتخاب نمود.

فروش مایع ظرفشویی پریل

همانطور که اشاره شد مایع ظرفشویی پریل در نوع بسته بندی یک و چهار لیتری توسط شرکت تولید می شود و با عنایت به سلیقه مصرف کنندگان برای خرید و استفاده این نوع و بسته بندی از کالا سیاست تولید این محصول با قوت خود باقی است.

سیاست کاری شرکت با تاکیدات موکد مدیریت مجموعه به این سمت می باشد که نظر مشتریان و خریداران همیشه در الویت کاری و تولیدات کارخانه باشد.با هماهنگی های صورت گرفته ابتدا بازار مصرف مواد شوینده بخصوص مایعات ظرفشویی رصد شده و کارشناسان اهل فن به اجماع کلی خواهند رسید تا محصول مورد اجماع و پسند مشتری ساخته و تولید گردد.

کیفیت مایع ظرفشویی پریل

مطمئنا یکی از مهمترین گزینه هایی که در زمان خرید هر کالایی مد نظر قرار می گیرد موضوع کیفیت و کارایی و چگونگی عملکرد کالا هست. به نوعی دیگر میتوان گفت که نه تنها اولین گزینه بلکه مهمترین گزینه در زمان خرید همین کیفیت و کارکرد محصول هست که خرید و میزان آن را در بازار مشخص خواهد کرد.

در بررسی کیفیت مایع ظرفشویی هم به این نکته مهم پی خواهیم برد که این مایع ظرفشویی در راستای سیاست های شرکت تولیدی به کیفیت کالای تولیدی خود بسیار اهمیت بالایی قائل می باشد و در ادامه همین موضوع شاهد رضایت و مشتری پسند بودن این شوینده و نیز فروش بسیار بالای این محصول هستیم که این خود نشان از تائید مصرف کنندگان و میزان رضایتمندی آنها نیز دارد که منجر شده به فروش های با حجم زیاد.

مراکز فروش مایع ظرفشویی پریل

مطابق اشارات گذشته کارخانه هنکل پاک شو در تامین و توزیع مواد شوینده و بخصوص مایع ظرفشویی پریل دارای سیستم فروش یکپارچه ای هست که خریداران میتوانند برای خرید به مراکز فروش و نمایندگی های موجود مراجعه نمایند.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

کارخانه مایع ظرفشویی

از جمله شوینده‌های بهداشتی مورد نیاز برای هر آشپزخانه‌ای، مایع ظرفشویی است که هر خانه‌ای …