مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مایع ظرفشویی جام یک لیتری

از سالیان قبل و کودکی ما استفاده از مایع ظرفشویی جام در بطری های زرد رنگ برای ما دارای خاظرات فراوانی می باشد چرا که تقریبا در همه منازل و خانه ها مایع ظرفشویی جام برای شستشوی ظروف استفاده می شد. مایع ظرفشویی جام توسط شرکت تولی پرس که یکی از قدیمی ترین کارخانه های مواد شوینده در ایران می باشد تولید شده و یمی از قدیمی ترین و بهترین برند های موجود در ایران می باشد.

کارخانه تولی پرس تولید کننده مایع ظرفشویی جام

همانطور که بیان شد کارخانه تولی پرس واقع در شهر صنعتی قزوین از قدیم الایام تولید این محصول را شروع نموده و از قدیمی ترین ها در حوزه شوینده می باشد.

یکی از افتخارات شرکت های تولید کننده در هر کشوری علاوه بر محصولات تولیدی و کیفیت آنها قدمت کارخانه در تولید محصولات می باشد که هر چقدر کارخانه قدمت بیشتری در تولید محصول مورد نظر داشته باشد نشان از با اصالت بودن و توان تولید بالا و با کیفیت و ماندگار محصول خواهد داشت.

کارخانه تولی پرس در حدود ۸۰ سال قبل با توجه به موقعیت مکانی و قرار گیری شهر قزوین در شاهراه حمل و نقل و عبور و مرور کالاها و مسافران کل ایران اقدام به تاسیس کارخانه تولید مواد شوینده با عنوان شرکت تولیدی تولی پرس نمودند که توانست در تولید انواع مواد شوینده کارنامه موفقی از خود به جای بگذارد که تا کنون نیز این تولیدات با قوت و قدرت ادامه دارد و خواهد داشت.

قیمت مایع ظرفشویی جام

پر چالش ترین بحث بعد از تولید کالا مربوط می شود به بحث حساس و مهم قیمت کالا که منجر به خرید و فروش و رونق پیدا نمودن کالای مورد نظر می شود.

مدیران شرکت تولی پرس نیز با توجه به سابقه بسیار طولانی در امر تولید و مدیریت و حضور بلند مدت در بازار سیاست های خوبی در قیمت گذاری مایع ظرفشویی جام داشته اند و قیمت بسیار مناسبی را برای این کالای پر مصرف گذاشته اند که مورد رضایت مصرف کنندگان و عمده فروشان نیز هست.

برای اطلع از قیمت مایع ظرفشویی جام با مشاوران شرکت تماس حاصل نمائید تا در سریعترین زمان ممکن از قیمت روز محصول اطلاع یافته و خرید را انجام دهید.

مایع ظرفشویی جام و انواع آن

همانطور که اغلب ما می دانیم مایع ظرفشویی که توسط شرکت تولی پرس تولید می شود در انواع یک لیتر و چهار لیتر و در برند ها و وزن های زیر اناجم می شود:

  1. مایع ظرفشویی یک لیتر جام
  2. مایع ظرفشویی چهار لیتر جام
  3. مایع ظرفشویی یک لیتر ریکا
  4. مایع ظرفشویی چهار لیتر ریکا

شایان ذکر است که مایعات ظرفشویی برند جام و ریکا که در شرکت خوش نام تولی پرس تولید می شود از لحاظ ترکیبات و کیفیت یکسان بوده و دارای مشخصات یکسانی می باشد که مصرف کنندگان با توجه به سلیقه ای که در خرید دارند یکی از برند های جام یا ریکا را خریداری و مصرف می نمایند.

فروش مایع ظرفشویی جام

برخی از فروشندگان مواد شوینده قبل از خرید نگرانی بابت فروش و یا عدم فروش مایع ظرفشویی خریداری شده را دارند که آیا خواهند توانست محصول خریداری شده را در زمان مناسب فروخته و برگشت سرمایه را مجددا و در زمان کمی داشته باشند.

این موضوع در مورد مایع ظرفشویی جام حل شده و جای هیچگونه نگرانی و فکر کردن ندارد و بلافاصله بعد از خرید این محصول  در زمان کوتاهی موفق به فروش عمده مایع جام خواهند نمود.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.