مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده پودر دستی ۱۰ کیلویی از کارخانه

قیمت پودر لباسشویی
فروش عمده پودر دستی ۱۰ کیلویی از کارخانه نیز صورت می گیرد .پودر دستی در اندازه های بزرگتر و در بسته بندی کیسه ای طراحی و تولید می شوند. این پودرهای با کیفیت از قیمت ارزانی هم برخوردارند. پودر دستی ۱۰کیلویی به صورت عمده از درب کارخانه قابل اجرا می باشد. این پودرها با داشتن حجم زیاد و قیمت مناسب بسیار مقرون به صرفه هستند.

پودر دستی ۱۰ کیلویی

پودر دستی ۱۰‌کیلویی

پودر دستی ۱۰کیلویی لباسشویی از جمله پوورهایی است که در شرکت مواد شوینده تولید و بسته بندی می شوند.پودر دستی ۱۰ کیلویی بسیار با کیفیت و مر۵وب هستند‌ این پودرهای با کیفیت قیمت بسیار مناسبی هم دارند و این برای مصرف کننده صرفه اقتصادی دارد.پوور دستی از جمله محصولات شوینده پر مصرف هستند که مدام از سمت مصرف کنندگان تقاضا می شوند.

پودر دستی ۱۰ کیلویی

بهترین پودر دستی ۱۰ کیلویی

پودر دستی ۱۰کیلویی لباسشویی از مرغوبیت بالایی برخوردارند. این پودرها قدرت شویندگی و لکه بری فوق العاده ای دارد. شستشوی لباس با این‌ پودرها باعث تمیزی بهتر لباس ها شده و تمام آلودگی ها و لکه ها را از بین می برد. پودر دستی با کیفیت لطافت را به لباس ها ارمغان میدهد.همچنین این پودرها آسیبی به لباس وارد نمی کنند.

پودر دستی ۱۰ کیلویی

پودر دستی ۱۰‌ کیلویی ارزان

پودر دستی ۱۰کیلویی قیمتی بسیار ارزان و مناسب دارند. این پودرها ی با کیفیت با اینکه حجم بالایی از پودر را در بسته بندی دارد ، قیمت پایینی هم دارند. و همین امر موجب شده است تا جز پرفروش ترین پودرهای رختشویی موجود در بازار به شمار روند. مصرف کنندگان با خرید این محصول می توانند با هزینه کمتر مقرار پودر رختشویی بیشتری را دریافت کنند.

پودر دستی ۱۰ کیلویی

صادرات پودر دستی ۱۰ کیلویی

پودر های رختشویی که در شرکت تولیدی تولید می شوند در اندازه های متفاوت بسته بندی می شوند. بسته های بزرگتر از ۵ کیلو و بیشتر در بسته بندی کیسه ای ارائه می شوند.  انواع پودر دستی ۱۰کیلویی علاوه بر تاپست بازار داخل کشور ، به کشورهای مجاور ایران هم صادر می شود . این پودرهای بسیار مرغوب و ارزان قیمت توانسته اند در آن سوی مرزها کیفیت خود را به اثبات برسانند.

پودر دستی ۱۰ کیلویی

خرید و فروش پودر دستی

پودرهای رختشویی که در شرکت تولید ی مواد شوینده تولید می شوند از دو طریق حضوری و مستقیم و غیر حضوری به فروش گذاشته می شوند. پودرهای دستی هم همآنند سایر محصولات به دو روش فوق به فروش می روند.پودرهای دستی ۱۰ کیلویی بعد از خرید توسط عمده فروشان مواد شوینده ، در سطح فر وشگاه های کوچکتر توزیع می شوند.

بازدیدها: 113

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *