خانه / مواد شوینده ایرانی / فروش شوینده پله برقی

فروش شوینده پله برقی

انواع شوینده های موجود در بازار در صورت استفاده عمومی در مصرف به عنوان شوینده های عمومی و صنعتی شناخته شده و در این دسته معرفی می شوند. شوینده پله برقی نیز در این دسته از انواع ها قرار گرفته و از نگاهی دیگر از جمله شوینده های خاص می باشد.

آیا شستن و تمیز کردن پله برقی ها در محیط های عمومی را مورد مطالعه و بررسی قرار داده اید تا به کم و کیف آن و چگونگی عملکرد و فرایند ان آشنا شوید؟ ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا به شناخت کافی برسید. با ما همراه باشید.

شوینده پله برقی چیست

همانطوری که میدانیم انواع شوینده ها برای تمیزی و نظافت سطوح و اجسام مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در این بین شوینده ای جدید به عنوان نسل جدید شوینده ها با توجه به زیاد شدن تعداد پله های برقی در کشور تولید و عرضه شده است که با توجه به قدرت تمیز کنندگی و قیمت مناسب و نیاز به این تمیز کننده بسیار مورد توجه قرار گرفته و خریداران خود را پیدا نموده است.

شرکت مانیس بر آن شد تا با توجه به نیاز بازار و پاسخگویی به تقاضاهای موجود در آن اقدام به تولید شوینده ای مخصوص نظافت پله های برقی تولید و عرضه نماید تا به عنوان شوینده ای خاص مورد توجه قرار گرفته باشد.

این شوینده در بسته بندی های کوچک ۵۰۰ گرمی بعنوان نمونه کار و بسته بندی های ۴ لیتری برای استفاده تولید شده است.

موارد مصرف شوینده پله برقی

شوینده پله برقی با توجه به فرمولاسیون تهیه شده در موارد زیر کاربرد و ویژگی های زیر را دارد:

  • از بین برنده آلودگی ، چربی، جرم و لکه
  • پاک کننده تخصصی و پر قدرت
  • قابل استفاده در اسکرابر
  • عدم آسیب به سطح

روش مصرف شوینده پله برقی

در صورت امکان استفاده از وسیله مخصوص نظافت پله برقی دستی یا اتوماتیک تنها کافی است مخزن دستگاه شوینده را با محلول شوینده مانیس پر نموده و نظافت را انجام دهید. در غیر اینصورت لبتدا تمام آلودگی های سطحی را به وسیله اسکرابر خشک جمع آوری نموده و پس از آن مواد شوینده را با احتیاط بر روی پله های آلوده اسپری نموده و آنگاه با استفاده از برس ها و فرچه های مخصوصی که قابلیت نفوذ در شیار ها و منافذ پله های برقی را دارند عملیات نظافت را انجام دهید.

دستگاه-پله-برقی-شوی

توصیه های مصرف شوینده پله برقی

  1. با نوجه به سیستم پله برقی مواظب باشید تا محلول شوینده به زیر سطح پله برقی و بخش های الکترونیکی نفوذ نکند تا مشکل اتصالی بوجود نیاید.
  2. این محلول بر روی سطوح فلزی و پلاستیکی اثرات تخریب کننده ندارد.
  3. استفاده از شوینده های غیر تخصصی برای نظافت باعث خراب شدن سطوح خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

صادرات مواد شوینده ایرانی

طبق آمارهایی که  توسط وزارت صنعت،معدن و تجارت منتشر شده است بیشترین صادرات (صادرات مواد …