مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش اینترنتی صابون رختشویی

فروش اینترنتی در روزهای اخیر و همچنین درماه های آتی روی بورس خواهد بود. صابون رختشویی در کنار فروش فیزیکی و فروشگاهی دارای زمینه فروش مجازی و اینترنتی نیز شده است و با در نظر گرفتن شرایط کرونایی استقبال از خرید و فروش اینترنتی گسترش زیادی داشته است و خواهد داشت.

نوع عملکرد صابون

آیا میدانید هر مولکول صابون که دارای دو سر یا دو طرف هست یک طرف یونی دارد که آب دوست را دوست دارد و در آب قابل حل شدن است. (چون مولکول های آب خاصیت قطبی دارند و تمایل به حل شدن در آن دارند  تنها مولکول هایی می توانند در آن حل شوند که دارای خاصیت قطبی باشند.) هم چنین طرف دیگر مولکول آب که یک زنجیره ی هیدروکربنی می باشد غیر قطبی و آب گریز می باشد و می تواند سایر ماده هایی غیر قطبی مثل کثیفی ها ،روغن و چربی را در خود حل نماید.

مولکول های آب در واقع یک راه  ارتباطی یا میان پلی هستند بین آب و روغن و چربی ها که با حل کردن مولکول های چربی در خود, امولسیونی از قطرات کوچک چربی در آب تشکیل می دهند. به موادی که از چنین مولکول هایی تشکیل می شوند, سورفکتانت یا شوینده و ازبین برنده گفته می شود. از دیگر کاربردهای سورفکتانت ها می توان به استفاده آن ها در انواع امولسیفایرها اشاره نمود.

سورفکتانت ها یا انواع شوینده ها کشش سطحی آب و کشش بین سطحی آب و روغن را با جذب بین سطحی مایع – مایع کاهش می دهند. به طور کلی سورفکتانت ها اصلی ترین ترکیب تشکیل دهنده مواد شوینده محسوب می شوند. و اساسا به دلیل وجود همین ترکیب در مواد شوینده است که این قابلیت را به آنها می دهد که بتوانند چربی ها و کثیفی های تجمع یافته را در خود حل نمایند و با استفاده از آب تمیز بتوان آنها را از محل دور کرد.

افزودنی های صابون چیست

مواد و اسانس هایی که برای تکمیل چرخه تولید صابون به این شوینده اضافه می شود را افزودنی های صابن می گویند. افزودنی هایی که برای بهتر شدن شکل صابون ، اسانس و عملکرد به مواد تشکیل دهنده صابون افزوده می شوند. حتما شوینده ای با رنگ و بوی هتر در جذب مشتریان بسیار کمک کننده خواهد بود. اما بعضی دیگر از این افزودنی ها به دلیل بهبود عملکرد صابون در از بین بردن لکه ها و چربی ها مورد استفاده قرار می گیرند، مانند روغن نارگیل که حلالیت چربی های اولیه در قلیا را افزایش می دهد.

فروش اینترنتی صابون چیست

در روز ها و ماه های اخیر که با ویروس مزاحم کرونا مواجه شده ایم و احتمال اینکه طی سال آینده نیز مهمان ما باشد و ماها بیشتر در منزل هستیم و خرید ها و نیازهایمان را بیشتر توصیه ها به این است که غیر حضوری و مجازی انجام دهیم به همین دلیل خرید های مجازی و اینترنتی که با کامپیوتر و فضای مجازی انجام می شود بیشتر شده است.

صابون رختشویی مورد نیاز را نیز بهتر است براحتی و از طریق سفارش اینترنتی تهیه و خرید نمائیم.

صابون رختشویی را از کجا بخرم

اگر برای خرید بدون درد سر صابون رختشویی برای شستشوی با کیفیت و مناسب و بدون حساسیت برای پوست ، دنبال شرکت خوب و معتبر و تامین کننده مناسب هستید با ما همراه باشید تا شما را همراهی کنیم.

بازدیدها: 160

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *