مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات صابون لباسشویی به ترکمنستان

صابون لباسشویی

صابون لباسشویی را در رده شوینده هایی می توان قرار داد که در میان پر فروش ها قرار داده می شود. این شوینده برای شستن البسه مورد نیاز می باشد.

صابون لباسشویی

صادرات صابون لباسشویی

صادرات صابون لباسشویی به ترکمنستان نه تنها برای تاجران خارجی سود آور بوده بلکه برای تولید کنندگان داخلی و اقتصاد کشور نیز فرصت هتی بسیار زیادی داشته باشد. اشتیاق مصرف کنندگان خارجی برای استفاده از انواع شوینده های ایرانی مخصوصا صابون های لباسشویی در کشور ترکمنستان ، تاجران و خریداران عمده این کشور را وادار می کند تا در خرید این محصولات ایرانی بسیار مسیر و مشتاق باشند. کشور ترکمنستان که یکی از کشور های همسایه و مجاور ایران می باشد سالانه خرید بیش از چندین تن صابون لباسشویی متنوع از تولیدکنندگان ایرانی پی به کیفیت این محصول نمونه برده است و قیمت مناسب این محصولات لباسشویی برای آن ها بسیار خوشایند و با صرفه می باشد. خریداران عمده داخلی نیز می توانند با خرید های آنلاین از این محصولات لباسشویی و مزایای آن ها بهره مند شوند.

صابون لباسشویی

مرغوبیت صابون های رختشویی جامد

صابون ها یکی از مواد شوینده ی پوست بدن و البسه هستند که قدمت آن ها به سال های پیش بر می گردد از جمله صابون های رختشویی می توان به صابون های جامد و پودری اشاره کرد که از فواید صابون های جامد رختشویی می توان چنین گفت که صابون های جامد که هم در گذشته و هم امروزه برای لباسشویی های حساس کودکانه و لباس های ظریف بافت استفاده می شوند تمام آلودگی ها و چربی روی البسه را حل کرده و از بین می برند. این صابون ها با توجه به اینکه قالبی شکل هستند و به صورت جامد تهیه و توزیع می شوند در برابر اخلال پذیری در آب سخت تر حل شده و کمی دیر تر از بین می روند. این نوع صابون ها مخصوص شست وشوی دست هستند و به دلیل مواد قلیایی آسیب رسانی به پوست ندارند. این نوع صابون ها بیشتر در وزن های :
۱_ ۳۸۰ گرمی
۲_ ۴۲۰ گرمی
۳_ ۴۶۰ گرمی
با رنگ های مختلف و بسته بندی های متفاوت به فروش می رسند که صابون های رختشویی پژمان نیز جز، همین گروه هستند که کیفیت و قیمت مناسب این صابون ها علاوه بر داخل کشور در خارج از کشور نیز مورد استقبال قرار گرفته است.

صابون لباسشویی

تولید صابون های رختشویی پودری

صابون هایی که امروزه با راه و روش جدید و مکانیزه تولید می شوند و مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته اند صابون های رختشویی پودری هستند که  در کنار پودر لباسشویی بنابر کاربردی که ماشین های لباسشویی دارند به شکل پودری و رنده شده در آمده اند. این صابون ها درون دستگاه ماشین لباسشویی به خوبی حل شده و در تمام بافت پارچه و البسه بخوبی نفوذ می کنند و هر نوع لک و چربی را از بین برده و میکروب ها و باکتری ها را نابود می کنند. پودر های صابونی از نظر کیفیت و کمیت بسیار مناسب هستند و اصلی ترین مواد سازنده اولیه آن چربی ( غیر حلال در آب) و سود ( حلال در آب است ) که نام دیگر سود سوز آور سدیم هیدروکسید است برای تولید یک پودر صابون رختشویی خوب باید از بهترین حلال استفاده کرد که الکل جز، یکی از بهترین آن هاست. پودر های صابونی رختشویی دارای خریداران داخلی و خارجی مخصوص به خود است که تاجران ترکمنی یکی از مسر ترین آن ها هستند که کشور ترکمنستان را از وجود این محصول بهره مند کرده اند.

صابون لباسشویی

صادرات انواع صابون لباسشویی

صابون های رختشویی که تنوع حجمی _ فیزیکی و با مواد اولیه ی متفاوت و اسانس های معطر و خوش بو با برند های مختلف در بازار و کشور ارائه می شوند با تولید حجم بسیار زیاد از طرف کارخانه های متعدد این محصولات پس از تامین نیاز داخلی به خارج از کشور نیز صادر می شوند. کشور ترکمنستان در شمال شرقی کشور و افغانستان و پاکستان در شرق ایران _ عراق در غرب کشور و روسیه جز، همسایگان شمال شرقی ایران می باشند که در خرید محصولات شوینده و صابون های رختشویی جامد و پودری بسیار اسرار می وزرند. صادرات محصولات صابونی ایرانی به خارج از کشور تولیدات کارخانه های شوینده ایرانی را دو چندان کرده و کارگران بسیار زیادی را صاحب اشتغال کرده است. به کارگیری نیرو ی انسانی مجرب در این کارخانه ها و شرکت ها در چرخیدن چرخ اقتصاد کشور بسیار پر اهمیت و مهم می باشد. صادرات انواع صابون های رختشویی ایرانی بسیار با ارزش و افتخار آمیز و سود آور برای کشور و تولید کنندگان خواهد بود.

صابون لباسشویی

خرید صابون های رختشویی در داخل و خارج از کشور

انواع محصولات شوینده در داخل و خارج از کشور همه موارد کیفیت و قیمت و بسته بندی در کنار هم معنا پیدا می کند اگر هرکدام از این ویژگی ها دارای نقصان باشد در خرید و فروش ضرر و زیان به وجود خواهد آمد و محصول مشتری پسند نخواهد بود. با مراجعه ی شما به سایت اینترنتی ما کارشناسان فروش تمام خصوصیات یک صابون رختشویی خوب را در یک پکیج کامل به شما ارائه خواهند داد.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.