مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید صابون های سنتی از کارخانه

خرید صابون های سنتی توسط بسیاری از مردم با توجه به کاربرد ها و خواص درمانی که دارد مورد توجه قرار گرفته است. برای اینکه بتوان بیشتر به موضوع پرداخت باید به مواد و اسانس ها و عصاره هایی که در این صابون های سنتی به کار برده می شود را بیشتر شناخت و به آن بیشتر پرداخت.

خرید صابون های سنتی به چه صورت است؟

با توجه به پیشرفت هایی که در ساخت انواع صابون ها و صابون های صنعتی صورت گرفته است بیشتر از صابون ها در اسانس ها و عطر های شیمیایی و خارجی و صنعتی تشکیل دهنده صابون ها را می باشند. ولی باید این موضوع را نیز مدنظر قرار داد که در کشور ما بسیاری از مصرف کنندگان تمایل دارند صابون های سنتی و دست ساز و بدون استفاده از مواد صنعتی را مصرف نمایند تا درمان و سلامتی پوست خود را بیشتر حفظ نموده و به ساختار پوست خود اهمیت دارد.

عصاره های به کار رفته در صابون های دست ساز

معمولاً در ساخت صابون های سنتی از عصاره های گیاهان به صورت طبیعی از طبیعت اطراف به دست آمده است استفاده می‌شود که بیشتر آن صابونهای زیتون و زردچوبه و هم چنین صابون آلوورا از مهم‌ترین انواع محصول های سنتی و دست ساز همچنین غیر صنعتی می باشند. با توجه به کارگیری انواع عصاره های گیاهی در صابون های سنتی می توان تقویت و کیفیت حساب آنها را بررسی نمود و همچنین در موقع قیمت‌گذاری با عنایت به به کارگیری عصاره های مختلف قیمت آنها قیمت مناسبی را برای این صابون ها تعیین نمود.

خرید صابون های سنتی

انواع مختلف صابون های دست ساز

با نگاهی که به مقدار مصرف صابون ها در بازار می اندازیم مشخص می شود که مقداری از نیاز بازار را متقاضیان تاب های سنتی و تشکیل می دهند که تمایل دارند تا آنهایی که به صورت دستی و به صورت غیر صنعتی درست شده اند را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهند.
با توجه به آماری که از این دسته از مصرف‌کنندگان گرفته شده است مشخص شده است که جوابدهی و همچنین خاصیت درمانی و تمیز کنندگی و چندین سلامت و بهداشت که برای ایجاد می‌نماید در این دسته از صابون ها بسیار بهتر از صابون های شیمیایی باشد علت استفاده از عصاره های طبیعی و گیاهی موجود در فرمولاسیون و عملکرد صابون ها.

بازدیدها: 8

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *