مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده مایع ظرفشویی ۳۷۵۰ گرمی تندیس

مایع ظرفشویی که در اصطلاح عامیانه به آن ریکا گفته می‌شود، مایعی شوینده است که برای شستن ظروف از آن استفاده می‌شود، این ماده کف زاست که برای زدودن چربی و اضافات مواد غذایی از روی ظروف طراحی شده‌است. در ایران صادرات مایع ظرفشویی به صورت عمده بسیار رواج دارد که یکی از پرفروش ترین مایع ظرفشویی، برند تندیس است،نکته جذاب این است که مایع ظرفشویی ۳۷۵۰ گرمی تندیس نیز عرضه میشود.

تولید کننده مایع ظرفشویی 3750 گرمی تندیس

آشنایی بیشتر با مایع ظرفشویی ۳۷۵۰ گرمی

آشنایی بیشتر با مایع ظرفشویی تندیس چرا مایع ظرف شویی برند تندیس مناسب تر است؟ مواد شوینده پاکال از جمله بهترین انواع مایع های ظرفشویی در پاکیزگی ظروف شناخته می شوند که هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد نمی کنند. محصولات بهداشتی تولید شده تحت این برند دارای نشان استاندارد و همچنین نشان های بهداشت می باشد. این محصول با استفاده از بهترین مواد شیمیایی تولید شده و هیچگونه مواد سمی وسرطان زا در آن وجود ندارد. مصرف کنندگان با خیال راحت میتوانند از این مایع استفاده کرده و هیچ آسیبی به پوست دست آنها وارد نمی شود. اما همه اینها مستلزم تهیه این محصول از مرکز فروش معتبر است، چرا که همیشه رقابت در بازار فروش وجود دارد و افراد سود جو کارخانه تولید مایع ظرفشویی نامعتبر از شهرت برند سواستفاده می کنند.

مشخصات بارز انواع مایع ظرفشویی


هر مایع شستشو دهنده ممکن است شامل سفید کننده، آنزیم ها یا مواد شستشو باشد یک مایع ظرفشویی مناسب باید قدرت کف کنندگی زیادی داشته باشد.

بخاطر کاربرد مواد پایدار کننده کف و زیاد کننده غلظت، مانند آلکانول آمیدها ، کف تشکیل شده؛ پایدار می باشد. مایع ظرفشویی خوب، باید قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد.

بخاطر کاربرد مخلوطی از سورفکتانت های آنیونیک، نانیونیک و آمفوتریک در فرمول شیمیایی مایع ظرفشویی چربی ها و چرکها سریع و کامل از روی سطوح پاک می شوند یک مایع ظرفشویی مناسب باید باید غلیظ و با صرفه باشد.

مایع ظرفشویی بخاطر کاربرد الکترولیت ها و سورفکتانت ها و آلکانول آمیدها، باید غلظت زیادی داشته باشد.

خانم های خانه دار عمومن معتقد هستند که کف ایجاد شده توسط مایع ظرفشویی مناسب باید به راحتی با آب کشی ظروف پاک گردد و کف تولید شده روی ظروف باید به راحتی شسته شود. خوشبختانه در ایران محصولات داخلی بسیار خوبی در زمینه مواد شوینده تولید و عرضه می گردد که هیتوانند تمام یا اکثر مشخصات یک مواد شوینده مناسب رو داشته باشند.

مرکز صادرات مایع ظرفشویی درجه یک

مرکز صادرات مایع ظرفشویی درجه یک همانطور که بالا بدان اشاره شد صادرات عمده مایع ظرفشویی رواج دارد این نشان می دهد که از تقاضا بالایی برخوردار است بنابراین بازار فروش آن از پر رونق می باشد. تولید مایع ظرفشویی درجه یک تندیس و عرضه آن نسبت به سایر برند ها بیشتر است از این رو تولیدکنندگان این مایع ظرفشویی سایت هایی برای شما خوبان طراحی کرده اند تا به راحتی و با صرف هزینه کمتر و به صورت مستقیم و بدون واسطه این محصول را خریداری کنید.

بازدیدها: 10

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *