مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی مایع سفید کننده معطر ۱ لیتری بهریز

تولیدی مایع سفيد کننده معطر ۱ لیتری بهریز به دلیل در اختیار داشتن حجم بالایی از انواع ادویه ها، توانایی تامین نیاز تمام متقاضیان را خواهد داشت و هر ساله ظرفیت های خود را افزایش می دهد تا هدف پاسخگویی به نیاز تمام مشتری ها تحقق پیدا نماید و رضایت کافی حاصل گردد.

تولیدی مایع سفید کننده معطر 1 لیتری بهریز

کاربرد های مختلف مایع سفید کننده مرغوب

کاربرد های مختلف مایع سفید کننده مرغوب از میان مواد شوینده ای که برای شستشوی لباس ها استفاده می شود. مایع های سفید کننده جزو قدرتمند ترین مواد شوینده هستند که می ‌توانند انواع لکه های قوی و چربی ها را از روی لباس بزدایند. امروزه با توجه به پیشرفت علم و نفوذ آن در صنایع تولید انواع مایع های شوینده، مدل های مختلفی از مایع سفید کننده تولید شده است که هر یک از انواع این مایع ها دارای ویژگی های خاصی هستند و مصارف گوناگونی دارند.

به طور مثال یکی از انواع مدل های مایع سفید کننده، مایع سفید کننده درجه یک کلر می باشد. در فرمولاسیون این مایع از ماده‌ای به نام هیپوکلرید استفاده شده است که این ماده، قدرت پاک کنندگی این مایع را چند برابر کرده است. اما یکی از معایب این مدل از سفید کننده ها این است که تنها می‌ توان آن ها را برای شستشوی لباس های سفید استفاده کرد.

چرا که قدرت لکه بری آنها به حدی بالا است که اگر آن را برای لکه زدایی لباس‌ های رنگی استفاده کنید، ممکن است رنگ لباس را دچار آسیب کند. یکی دیگر از انواع مدل های سفید کننده ها، سفید کننده هایی بر پایه اکسیژن می باشند. همچنین در عین قدرتمند بودن، به بافت و رنگ لباس ها آسیبی وارد نمی کنند و می توان انواع البسه را با کمک این مایع سفیدکننده درجه یک داد.

مایع سفید کننده معطر ۱ لیتری پاکال

عوامل موثر بر قیمت مایع سفيد کننده مایع سفید کننده از جمله کالا هایی است که به روش خاصی تولید می شود و به دلیل افزایش هر ساله میزان تقاضا، بر ظرفیت های تولید اضافه می گردد. این محصول همانند انواع دیگر قیمت گذاری می شود و عموما عامل درجه کیفی بیشترین تاثیر را در تعیین بهای تمام شده محصول بر جای می گذارد.

عوامل موثر بر قیمت مایع سفيد کننده متناسب با درجه کیفی بنا نهاده شده است. هر چه کیفیت محصول بیشتر باشد، از بهای بالاتری نیز برخوردار خواهد بود از این رو نیاز است افراد‌ مبالغ بیشتری در ازای خرید پرداخت نمایند چرا که هزینه های مصرفی در روند تولید بیش از نمونه های دیگر خواهد بود.

فروشنده عمده مایع توانسته پاسخ مناسب و درخور به متقاضیان واقع در سراسر کشور ارائه دهد و همواره دقیق ترین واقعی ترین قیمت مایع سفید کننده مرغوب را تعیین می نماید بدین معنی که می توان برابری کامل قیمت با درجه کیفی را احساس نمود.

بازدیدها: 10

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *