خانه / دسته‌بندی نشده / بازار فروش صابون رختشویی

بازار فروش صابون رختشویی

صابون رختشویی در کنار سایر صابون های حمام و بدن و سرشوی و دیگر شوینده های موجود در بازار از گزینه های خرید بیشتر مردم می باشد که در سبد خرید همیشگی افراد قرار دارد. بر همین اساس یکی از خطوط تولید کارخانه های تولید مواد شوینده اختصاص به تولید صابون در انواع و اقسام مختلف می باشد.

نحوه فروش صابون

خرید و فروش صابون نیز همانند سایر کالاها و خدمت یا توسط خود کارخانه یعنی دفتر فروش آن انجام میشود یا توسط نمایندگی ها و دفاتری که در سایر نقاط کشور قرار داده شده است بفروش می رسد.

شرکت ها و کارخانه های تولید کننده صابون برای سهولت کار خرید این محصول اقدامات مناسبی انجام داده اند که همین موارد یکی از این اقدامات می باشد. نحوه فروش در بیشتر کارخانه ها به قرار ذیل می باشد:

  1. فروش فیزیکی در دفتر مرکزی کارخانه
  2. فروش فیزیکی در دفاتر نمایندگی در کل کشور
  3. فروش فیزیکی در دفاتر نمایندگی های خارج از کشور و فروش های صادراتی
  4. فروش غیرحضوری و مجازی که از طریق مراجعه به سایت های شرکت انجام خواهد شد
  5. فروش در نمایشگاههای دائمی و موقت که در مراکز استانها صورت میگیرد

ترکیبات و کیفیت صابون

فرایند و پروسه ساخت و تولید انواع صابون ها تقریبا می شود گفت جدا از پروسه ساخت دیگر شوینده ها می باشد و ترکیبات و مواد و فرایندی که بکار گرفته می شود دارای پچیدگی های خاصی می باشد که تولید این محصول را خاص نموده است و کاری بس سخت و دشوار می باشد به همین دلیل برای ساخت این محصول از مواد و ترکیبات بخصوصی استفاده می شود مانند انواع چربی ها و پیسه های گیاهی و حیوانی که تحت شرایطی و با انجام کارهای خاصی با دستگاه های خاصی تبدیل به صابون خواهد شد.

بیان این نکته را خاطر نشان میکنیم که در ساخت صابون حمام و مخصوصا صابون های رختشویی باید وسواس و حساسیت خاصی را بخرج داد تا بتوان یک محصول خوب و با کیفیت را تولید نمود.

صابون باکیفیت چگونه است

صابون با کیفیت و خوب صابونی هست که دارای خصوصیت و ویژگی هایی باشد که از دید مصرف کننده دارای مرغوبیت باشد. این موارد را طبق لیست زیر بیان میکنیم:

  • صابون با کیفیت باید دارای کف زیادی باشد
  • صابون خوب باید دارای رایحه خوش و معطر و ملایم باشد
  • صابون باکیفیت باید دارای ماندگاری طولانی مدتی باشد و حالت خمیری نداشته باشد
  • صابون خوب باید دارای قدرت تمیزکنندگی زیادی باشد
  • صابون خوب نباید دارای مواد شیمیایی مضرری برای پوست باشد

بازار ومرکز فروش صابون

همانطور که اشاره شد برای فروش صابون مراکز و دفاتر و نمایشگاه هایی مقرر شده است که توسط این مراکز این محصولات به فروش عمده خواهد رسید.

برخی از تجار و صادر کنندگان ایرانی و و تجار خارجی این سئوال را مرتبا تکرار می کنند که برای خرید صابون های صادراتی و ارسال آن به سایر کشورهای چه باید کرد و از کجا بایستی این کار را انجام داد.

لازم است برای پاسخ دادن به نیاز این دسته از افراد این مورد را متذکر شد که دفتر مرکزی شرکت تولیدی صابون در انواع مختلف و مخصوصا در اینجا صابون رختشویی کارشناسان و مشاورانی را در این سایت قرار داده تا با برقراری تماس تلفنی براحتی از زیر و ب خرید تا صادرات و پلمپ و کارهای گمرکی صادرات را به ایشان توضیح داده تا ایشان با خیال آسوده تری اقدام به خرید و صادرات صابون رختشویی نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

مواد شوینده ارزان تندیس

مواد شوینده ارزان از الویت های کاری کسب کارهای حوزه شوینده در کشور می باشد. …