خانه / پودر لباسشویی / ارزان ترین پودر لباسشویی در ایران

ارزان ترین پودر لباسشویی در ایران

ارزان ترین پودر لباسشویی در ایران و دراکثرشهرهای کشورمان تولید و روانه بازارمی شوند. اما ارزان بودن این پودرهای لباسشویی نشان ازبی کیفیتی این محصول نمی باشد .

پودر لباسشویی

نوع بسته بندی پودر لباسشویی فله ای

پودر لباسشویی دستی و ماشینی هردو برای ضدعفونی انواع لباس و پارچه تهیه شده اند. درکارخانه های تولید پودرهای شستشو مواد تهیه شده را دریسته بندی های نایلونی ویژه ای می ریزند و آنها رابا دستگاه های
پیشرفته پلمپ می کنند.

همانگونه که پودرها باید ازبهترین مواد تهیه شوند جنس نایلون های پودر فله ای نیز باید بسیارمحکم و ضخیم و مناسب باشد تا درهنگام حمل ونقل و بارگیری برای این نوع بسته بندی مشکلی پیش نیاید.

پودر لباسشویی

نوع بسته بندی پودرهای لباسشویی پاکتی

پودرهای لباسشویی در بسته بندیهای پاکتی شیک و رنگارنگ در بسیاری ازمراکز فروش درمعرض دید عموم قرارداده اند. هر پودری که دارای کیفیت عالی باشد باید با یک بسته بندی که درخور آن برند باشد ربازارعرضه شوند.

پودرهای پاکتی درون پاکت هایی از جنس مقوا بسته بندی شده انداین بسته بندی باید بسیار محکم و کلفت و چهار گوش تشکیل شده باشند تا درهنگام حمل نقل پاره نشوند و رطوبت نیز به راحتی داخل آن رخنه نکند و محتویات
پودر را از بین نبرد.

پودر لباسشویی

مزایای انواع پودرهای لباسشویی

مواد شوینده از مواد شیمیایی تهیه و درست شده اند. پس درمصرف آن ها باید دقت نمود. همه ی محصولات شوینده به نوعی از مزایا و معایبی برخوردارند ازمزایای این محصول می توان به چند مورد درذیل اشاره کرد…

  1. قدرت لکه بری و ضد عفونی کنندگی سریع و بالایی دارند.
  2. قیمت این پودرها درمقایسه با دیگرمحصولات شوینده بسیار ارزان است.
  3. مواد سفید کننده ی داخل پودرها به ماندگاری طولانی مدت پودرها کمک می کنند.
  4. این پودرها به دلیل داشتن بسته بندی مناسب دارای حمل و نقل بسیار مناسب می باشد.
  5. چون پودرهای لباس شویی نسبت به مایع های لباس شویی دارای ماندگاری بیشتری هستند اماکن ذخیره سازی این پودرها نیز به مدت طولانی میسر است .

معایب انواع پودرهای لباسشویی

تولید کننده های موادشوینده در همه لحاظ باید آماده پاسخ گویی به مشکلات و معایبی که در شوینده ها هستند باشندو یا مصرف کننده محترم در موقعه مصرف این پودرها همه ی جوانب را بسنجد.

در مقابل مزایا ی این پودرها معایبی هم به چشم می خورد که به چند نکته اشاره می کنیم .

  1. پودرها ازدانه های ریزکوچک تشکیل شده اند و بعضی ازاین دانه ها درآب به خوبی حل نمی شوند و پس از شست شوی لباس ها باعث لک می شوند که این اتفاق بیشتر در پودرهای بی کیفیت اتفاق می افتد.
  2. درصد ماده شیمیایی درپودرهای لباس شویی بیشتر از مایع های لباس شویی است به همین علت آسیب رسانی پودرها نسبت به مایع ها بیشتر است
  3. در بعضی از پودرها بعد از شست وشوی لباس دانه های سفید ورنگی بر روی لباس مشاهده می شود که این نشعات گرفته از پودرهای متفرقه می باشد.

فروش ویژه پودرهای شوینده

تولید کنندهای محصولات پودری برای اینکه محصولات خود را به بهترین شکل ممکن به فروش برسانند در
بعضی از نمایشگاه ها محصولات شوینده خود را در معرض دید عموم قرا می دهندو با عرضه این شوینده ها با قیمت مناسب و یا با امتیازهایی که برای خریداران محصولات خود قرار داده اند جذب مشتری می کنند.

این نوع فروش ویژه جنبه ی تبلیغاتی دارد و در طول سال یک یا دو بار فروش ویژه محصولات شوینده تکرار می شود . خریداران عمده محصولات شیمیایی می تواننداز این نمایشگاه ها دیدن کنند و با کیفیت برندهای
گونا گون قیمت آن ها آشنا شوند و از طریق آنلاین این محصولات را خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

مواد شوینده

شغل پر سود خرید و فروش مواد شوینده

آیا با خرید و فروش مواد شوینده آشنا هستید؟ اگر در این رکود اقتصادی بدنبال …